Jdi na obsah Jdi na menu

Kariéra

 V našem ústavu je zaměstnáno 45 - 50 zaměstnanců. Považujeme se za prestižní zařízení a proto klademe vysoký důraz na kvalitu obslužného personálu. Průběžně přijímáme pracovníky přímé obslužné péče, zejména pečovatele - pečovatelky, studované i nezaučené, do nepřetržitého provozu.

Požadujeme:

·     chuť pracovat , rozvíjet se, mít kladný vztah k lidem, empatii, sociální cítění, komunikativnost, ochotu, vůli vzdělávat v oboru přímé péče o klienty v seniorském věku s různými zdravotními postiženími

·       zdravotní způsobilost

·       trestní bezúhonnost

Náplň práce: přímá obslužná péče o osoby - nácvik jednoduchých denních činností, pomoc při osobní hygieně a oblékaní, manipulaci kompenzačními pomůckami, prádlem, podpora soběstačnosti, pomoc při stravování, polohování, hydratace klientů atd.

Nabízíme:

·               jistotu trvalého pracovního poměru

·               podporu vzdělávání, možnost profesního růstu

·               práce v příjemném kolektivu

·               možnost ubytování pro svobodné jednotlivce

·               nástupní plat pečovatelky 17.800 Kč, smluvní růst platu po prvním roce

Občas přijímáme pomocnou sílu do kuchyně

Požadujeme:

·        zdravotní způsobilost,

·        průkaz v potravinářství

Náplň práce: převzetí, příprava a rozvoz oběda, zajištění přípravy kávy, svačin, večeře, mytí nádobí a přepravních nádob, celkový úklid kuchyně a skladů, evidence  pohybu jednotlivých položek ve  skladu

Nabízíme:

·                   jistotu trvalého pracovního poměru

·                   podporu vzdělávání, možnost profesního růstu

·                   práce v příjemném kolektivu

·                   možnost ubytování pro svobodné jednotlivce

·                   nástupní plat 15. 600Kč

Přijďte k nám doplnit náš skvělý tým. Na pracovité, šikovné, zodpovědné a empatické se těšíme.

Zájemci o informace nebo o místo, pište na email:

ustav@ustav-tremosna.cz ; nebo volejte na tel:  731 087 289, pí. Lindu Kubíkovou

logo_kraj.jpg
logo-plzen.png
  logo-tremosna.jpg

                                                          logo-soc.-sluzby-mesta-plzne.png

               logo-gf913.jpg                                            logo-estranky.jpg                                                                                                                                                                                                                  logo_asociace-ss.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář

Poslední fotografie

Kontakt

Statistiky

Online: 2
Celkem: 1379
Měsíc: 1245
Den: 41