Jdi na obsah Jdi na menu

Kariéra

Aktuálně hledáme do svých řad kolegu/kolegyni:

ÚSTAV PÉČE O SENIORY TŘEMOŠNÁ,Z.Ú PŘIJME PRACOVNICI ÚKLIDU
Přijmeme na HPP pracovnici úklidu, nástup možný ihned
Aktuálně hledáme pracovnici úklidu , nabízíme práci i  na zkrácený úvazek, pracovní doba na 10,5 hodinové směny (od 7:00 hod do 18 hod) pouze denní služby. Možný denní svoz do zaměstnání služ. autem z konečné tramvaje č. 1 Bolevec, či Třemošná sídliště, Horní Bříza....
dále dotované stravování, pěkné pracovní zázemí, fajn partu lidí.
Pro více informací kontaktujte vedoucí úklidu - Veroniku Voráčkovou na tel. 731 861 158 (v době od 7 hod do15 hod), příp. email kubikova@ustav-tremosna.

ÚSTAV PÉČE O SENIORY TŘEMOŠNÁ,z.ú.přijme MZDOVOU ÚČETNÍ

Do našeho kolektivu přijmeme mzdovou účetní

Požadavky vyplývající z pracovní pozice:

  • Komplexní zpracování mzdové agendy
  • Zpracovávat podklady ke mzdám a mzdy
  • Výhodou znalost systému ABRA – je možnost proškolit
  • Znalost problematiky v provádění srážek ze mzdy, exekucí apod.
  • Orientaci v aktuálních legislativních změnách a nově vydaných novelách z oboru personální a mzdové legislativy, Zákoník práce
  • Oceníme samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, časovou flexibilitu, pečlivost při zpracování mezd
  • Orientace v nemocenských dávkách
  • Jednání s úřady – zdravotními pojišťovnami, správou soc. zabezpečení, finančními úřady apod.
  • Tvořit pracovněprávní a jiné dokumenty např. pracovní smlouvy, mzdové výměry a dohody o mzdách, dohody o ukončení pracovního poměru, potvrzení o zaměstnání aj.
  • Znalost práce na PC – Microsoft Office, znalost účetního programu ABRA výhodou (program je velmi intuitivní lze se formou školení zdokonalovat)
  • ŘP sk. B výhodou

Hledáme kolegyni/kolegu který bude proaktivní, pečlivý, svědomitý s dobrou orientací na „čísla“. Člověka svědomitého pečlivého, který bude umět vyhodnotit priority, plánovat periodicky se opakující činnosti. Kolegyni/kolegu který bude schopný pracovat v týmu a pro tým, bude mít zájem další vzdělávání a rozvoj dovedností. Člověka, co bude vnímat kolegy a jejich potřeby, dovede s nimi komunikovat.

Nabízíme:

- Pracovní smlouvu na zkrácený či plný úvazek

- Dotované stravování v místě

- Kancelář s plným vybavením

- Plat v rozmezí 23 000-25.000,-Kč nástup, navýšení dle záběru a dovedností, vánoční prémie

- Možnost zaučení a uvedení do povědomí svěřené problematiky

- Úzkou spolupráci s kolegyní v pozici účetní junior v místě kanceláře, externě s hlavní účetní

Více informací na osobní schůzce. V případě zájmu mne prosím kontaktujte a v době od 8hod-14hod na tel. Čísle 731 08 72 89 případně emailem: kubikova@ustav-tremosna.cz

 V našem ústavu je zaměstnáno 45 - 50 zaměstnanců. Považujeme se za prestižní zařízení a proto klademe vysoký důraz na kvalitu obslužného personálu. Průběžně přijímáme pracovníky přímé obslužné péče, zejména pečovatele - pečovatelky, studované i nezaučené, do nepřetržitého provozu.

Požadujeme:

·     chuť pracovat , rozvíjet se, mít kladný vztah k lidem, empatii, sociální cítění, komunikativnost, ochotu, vůli vzdělávat v oboru přímé péče o klienty v seniorském věku s různými zdravotními postiženími

·       zdravotní způsobilost

·       trestní bezúhonnost

Náplň práce: přímá obslužná péče o osoby - nácvik jednoduchých denních činností, pomoc při osobní hygieně a oblékaní, manipulaci kompenzačními pomůckami, prádlem, podpora soběstačnosti, pomoc při stravování, polohování, hydratace klientů atd.

Nabízíme:

·               jistotu trvalého pracovního poměru

·               podporu vzdělávání, možnost profesního růstu

·               práce v příjemném kolektivu

·               možnost ubytování pro svobodné jednotlivce

·               nástupní plat pečovatelky 18.800 Kč, smluvní růst platu po zapracování

Občas přijímáme pomocnou sílu do kuchyně

Požadujeme:

·        zdravotní způsobilost,

·        průkaz v potravinářství

Náplň práce: převzetí, příprava a rozvoz oběda, zajištění přípravy kávy, svačin, večeře, mytí nádobí a přepravních nádob, celkový úklid kuchyně a skladů, evidence  pohybu jednotlivých položek ve  skladu

Nabízíme:

·                   jistotu trvalého pracovního poměru

·                   podporu vzdělávání, možnost profesního růstu

·                   práce v příjemném kolektivu

·                   možnost ubytování pro svobodné jednotlivce

Přijďte k nám doplnit náš skvělý tým. Na pracovité, šikovné, zodpovědné a empatické se těšíme.

Zájemci o informace nebo o místo, pište na email:

ustav@ustav-tremosna.cz ; nebo volejte na tel:  731 087 289, pí. Lindu Kubíkovou

logo_kraj.jpg
logo-plzen.png
  logo-tremosna.jpg

                                                          logo-soc.-sluzby-mesta-plzne.png

               logo-gf913.jpg                                            logo-estranky.jpg                                                                                                                                                                                                                  logo_asociace-ss.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Petra Mosnova - ucetni

Žádost

Vážená paní Mošnová - Re: ucetni

V případě, že Váš zájem stále trvá prosím kontaktujte mne na email (freiova@ustav-tremosna.cz) případně na tel.číslo: 731 087 289, abychom se společně domluvily na bližších informacích. Já Vás bohužel nemám možnost kontaktovat, když jste neuvedla žádné kontaktní údaje. Děkuji Freiová

Vlastimilzdaril - Re: Re: ucetni

Dobrý den.mam.zajem.jako.pomocnasila.vkuchyni.praxi.mam.tri.roky.na.hotelu.ve.spindlu.potravinarsky.prukaz.mam.cistyrejstrik.mam.jsem.svobodny.jsem.spolehlivy.samostatny.sikovny.muzu.nastoupit.ihned.moznost.ubytovani.dekuju.za.odpoved.vlastimil.zdaril.720511334

Vážený pane Zdařile - Re: Pomocná síla do kuchyně

V případě, že by Váš zájem stále trval, velice ráda bych se s Vámi sešla na osobní schůzce.Prohlédl by jste si místo prostory a mohli bychom se domluvit na spolupráci.Kontaktujte mne prostřednictvím přímého emailu:freiova@ustav-tremosna-cz nebo na tel.čísle : 731 087289