Jdi na obsah Jdi na menu

Dobrovolnictví

Máte chuť pomáhat s námi? Staňte se naším dobrovolníkem.

Rádi využijeme váš zájem a dovedností z různých oblastí. Přidejte se k našemu týmu, který společně tvoří místo pro šťastnější seniory. Zapojit se můžete podle svých schopností a možností. Na každé pomoci záleží. Odměnou vám bude radost z práce, která má smysl. 

Aktuálně hledáme třeba právě vás: 

Vyznáte se v oblasti IT ?  Oceníme vaši pomoc, díky které ušetříme za drahé specialisty. Uspořené finanční prostředky můžeme použít na cokoli v našem oboru.

Umíte napsat článek, nebo kreativec na FB ?  Můžete nám věnovat několik hodin týdně a pomoct nám tvořit obsah webu, vkládat příspěvky na Facebook nebo založit a udržovat profil na Instagramu. Přivítáme také pomoc v oblastech poradenství PR a fundraisingu.

Máte estetické cítění, jste kreativec ?  Můžete nám pomoci s výzdobou našeho Domova nebo navrhnout naše propagační materiály. 

Umíte zabavit lidi ?  Pojďte k nám pečovat o staré nemocné lidi formou placené nebo neplacené brigády o prázdninách i během roku. Nikdy jste se nestarali o jiné, seniory? Vyškolíme vás a uvidíte, jak moc vás tato práce nadchne - pro její hluboký smysl a rozzářené oči.

Chcete dělat nějakou manuální práci ?  Dáme vám barvu a můžete natírat plot, opravit skříňku nebo posekat trávu.

Zpíváte ? Hrajete divadlo ?  Pojďte k nám a pobavte naše klienty

 

V případě zájmu se obraťte na ředitelku ústavu p. Lindu Freiovou, freiova@ustav-tremosna.cz , tel: 731 087 289